Biz Kimiz ?

Oxijen Medya, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile reklam süreçleri deneyimini birleştirerek sosyal paydaşların beklentilerini karşılayan çözümler üretmektedir.

Devamı

Vizyon & Misyon

Toplam kalite yönetimi felsefesiyle sosyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılayıp büyümeyi sürdürerek Türkiye’de Açıkhava sektörüne yön veren şirket olmak.

Devamı

Açık Hava Nedir ?

Açık Hava reklamlarının en önemli özellikleri arasında, hedef kitlesine kolayca farkedilebilen ve akılda kalıcı yöntemlerle ulaşmasıdır.

Devamı

Neden Açık Hava ?

Açıkhava, daha az TV izleyen, ev yerine dışarıda daha fazla zaman geçiren genç ve yüksek SES’ten hareketli kişilere ulaşarak TV'nin erişimini destekler.

Devamı

Ürünler

Ufkuna açıkhava sektörüne yön veren bir şirket olmayı yerleştiren şirketimiz, sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle ülkemize değer katmayı ise ana yükümlülüğü olarak belirlemiştir.

Billboard

Billboard;Şehir merkezlerinde ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu yerlere monte edilen,trafiği ve görüş alanını engellemeyecek şekilde 350x200cm ebatarındanet kullanım alanları olan en yaygın açık hava reklam aracıdır.

Durak

Durak Giydirmeler; Tip-1 ve Tip-2 olarak ikiye ayrılmaktadır.Tip-1 durak giydirmeleri 4 parça olup her birinin ebatı 97x155cm’dir.

Clp

Clp özellikleri ve clp hakkında açıklamalar.

Mega Light

Mega Light özellikleri ve mega light hakkında açıklamalar.

Totem

Totem;Genel anlamda çok büyük ve gösterişli tabelalardır, açık alanlarda, şehirlerarası yollarda,cadde kenarlarında, uzaktan görülebilecek yerlerde kullanılmaktadır.

Otobüs Reklamları

Otobüs Reklamları Kısa Tanıtım

Portakal Büfe

Portakal Büfe Kısa Tanıtım

Rezervasyon

Tüm ürünler haftalık periyotlarla asılmaktadır. Rezervasyonların kesinleşmesi için yazılı veya e-posta yoluyla onaylanması gerekir.

Denetleme

Görsellerin, reklam özdenetim kurulunca uygulanan/uygulanacak reklam ahlak ve ilkeleri ile rekabet yasasına uygun hazırlanması gerekir.

Özellik & Adet

Billboard baskı özellikleri ve baskı adetleri hakkında açıklamalar.

Baskı Ölçüleri

Baskı ölçüleri ile ilgili satış birimlerinden bilgi alınmalıdır. Ölçülerde herhangi bir hata veya karışıklık olmaması için baskı ölçüleri daima yazılı olarak paylaşılacaktır.

Örnek Çalışmalar

Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar.

Sürükle

Led Tv

Led Tv Hakkında Kısa Açıklama.

Led Tv detaylı açıklaması.

  • Led Tv tanıtım maddeleri.

  • Led Tv tanıtım maddeleri.

  • Led Tv tanıtım maddeleri.

Çalışma Koşulları

Optimum maliyetle en iyi hizmet sunma prensibi çerçevesinde çalışma koşullarımız şu şekilde belirlenmiştir:

İlham Alın

İlginç billboard çalışmaları.

Sürükle

Markalar

Çalıştığımız markalardan bazıları...